Raspored TV programa

za danas, srijedu, 04.05.2016


06:41
TV kalendar
06:55
Dobro jutro, Hrvatska
07:00
Vijesti
07:07
Dobro jutro, Hrvatska
08:00
Vijesti
08:07
Dobro jutro, Hrvatska
09:00
Vijesti
09:05
Vita jela zelen bor
09:36
SERIJA McLeodove kćeri DRAMA
10:22
Ta divna Francuska DOKUMENTARNI
11:16
Eko zona
11:43
TV kalendar (T)
12:00
Dnevnik 1 (T)
12:15
SPORT Sport
12:19
Vrijeme
12:25
SERIJA Talijanska mlada DRAMA, ROMANTIKA
13:13
Dr. Oz (5), talk-show (12)(22/156)(R)
14:00
Društvena mreža
14:10
FILM Čuvari mrtvih sela DOKUMENTARNI
14:58
Društvena mreža
15:10
SERIJA Dobra žena DRAMA
15:56
FILM Dišem, kopam, čeprkam... DOKUMENTARNI
16:50
Hrvatska uživo
17:32
HAK - promet info
17:36
Život je lijep
18:10
Potjera
19:00
Dnevnik 2 (T)
19:52
Vrijeme
19:55
Loto 7/39
20:02
SERIJA Kotlovina DRAMA
21:00
SERIJA Dobra žena DRAMA
21:47
Otvoreno
22:38
Dnevnik 3 (T)
22:53
Vijesti iz kulture
23:01
SPORT Sport (T)
23:05
Vrijeme (T)
23:10
Ta divna Francuska DOKUMENTARNI
00:04
SERIJA Naše majke, naši očevi DRAMA, RATNI, POVIJESNI
00:53
SERIJA Don Matteo KOMEDIJA, DRAMA, KRIMINALISTIČKI
01:46
Otvoreno
02:31
Dr. Oz (5), talk-show (12)(22/156)(R)
03:14
Vita jela zelen bor
03:44
Hrvatska uživo
04:26
Život je lijep
04:58
Skica za portret(R)
05:04
SERIJA Talijanska mlada DRAMA, ROMANTIKA
05:47
Dnevnik 2 (T)
06:05
Juhuhu
06:06
U vrtu pod zvijezdama DJEČJI
06:34
Pjesmice i brojalice DJEČJI
06:36
Hej Dagi DJEČJI, ANIMIRANI
06:44
Juhuhu
06:45
Pjesmice i brojalice DJEČJI
06:48
Hello Kitty DJEČJI, ANIMIRANI
07:05
Juhuhu
07:07
Simfolije DJEČJI, ANIMIRANI
07:12
Danica DJEČJI, ANIMIRANI
07:18
Pjesmice i brojalice DJEČJI
07:20
Zoološki prilaz br. 64 ANIMIRANI, OBITELJSKI
07:31
Juhuhu
07:33
TV vrtić: Buba pastirica(R)
07:48
Mouk DJEČJI, ANIMIRANI
07:59
Tuc Muc DJEČJI, ANIMIRANI
08:03
Juhuhu
08:04
FILM Mala princeza DJEČJI, ANIMIRANI
08:16
Tajni dnevnik patke Matilde DJEČJI
08:30
Pssst... priča! Kako je krtica dobila sunčane naočale(R)
08:39
Vedranovi velikani: Niko Dragičević i Niko Rađa(R)
08:48
Sara i patka DJEČJI, ANIMIRANI
08:58
Noćne more iz svijeta prirode DOKUMENTARNI
09:26
Priče i legende iz podmorja, dokumentarna serija(23/52)(R)
09:30
ŠKOLSKI PROGRAM
09:31
Školski sat: Koliko smo točno teški(R)
09:59
Boli glava: Hidrosfera(R)
10:15
FILM Ciak junior: Pismo (Belgija)(R)
10:30
Čuda moderne medicine DOKUMENTARNI
10:57
SERIJA Čarolija DRAMA, ROMANTIKA
11:54
Čuda svijeta DOKUMENTARNI
11:59
Škola kuhanja Marthe Stewart (1): Preljevi i emulzije(7/13)
12:28
SERIJA Don Matteo KOMEDIJA, DRAMA, KRIMINALISTIČKI
13:26
FILM Časna riječ DRAMA
14:55
Village Folk: Industrijska konoplja(35/41)(R)
15:08
Zavolite svoj vrt uz Alana Titchmarsha DOKUMENTARNI
16:00
Regionalni dnevnik (T)
16:42
SERIJA Odbrojavanje do Rija SPORT
17:08
SERIJA Luda kuća KOMEDIJA
17:46
Pustinje svijeta DOKUMENTARNI
18:23
Čuda moderne medicine DOKUMENTARNI
18:49
SERIJA Naši i vaši KOMEDIJA
19:24
SERIJA Provodi i sprovodi KOMEDIJA
20:00
SPORT Nogomet, LP - emisija
20:35
SPORT Nogomet, LP - polufinale: Real Madrid - Manchester City, 1. pol.
21:33
SPORT Nogomet, LP - emisija
21:45
SPORT Nogomet, LP - polufinale: Real Madrid - Manchester City, 2. pol.
22:36
SPORT Nogomet, LP - emisija i sažeci
22:50
Vrijeme na Drugom (T)
23:00
SERIJA CSI DRAMA, KRIMINALISTIČKI
23:46
SERIJA Scott i Bailey DRAMA, KRIMINALISTIČKI
00:11
Najava
00:12
Jingle
00:32
SERIJA Odbrojavanje do Rija SPORT
00:56
Noćni glazbeni program - Spotovi
03:57
Noćni glazbeni program - Vladimir Kočiš Zec "30 godina djelovanja", V. Lisinski(R)
05:09
Noćni glazbeni program - Glazbena očaravanja "Stani bar na čas" (1/8)(R)
06:00
Sve u šest (R)
06:30
SERIJA Lego Star Wars: Droids (R)
07:00
Svemoguća Kim ANIMIRANI
07:55
TV prodaja
08:10
SERIJA Bibin svijet KOMEDIJA, OBITELJSKI
08:50
SERIJA Bibin svijet KOMEDIJA, OBITELJSKI
09:30
TV prodaja
09:45
SERIJA Zvonili ste, milorde KOMEDIJA
10:50
TV prodaja
11:05
SERIJA Alo, Alo! KOMEDIJA, RATNI
11:45
SERIJA Alo, Alo! KOMEDIJA, RATNI
12:25
Big Brother (R)
13:25
SERIJA Andrija i Anđelka KOMEDIJA
14:00
SERIJA Andrija i Anđelka KOMEDIJA
14:35
Tri, dva, jedan - kuhaj! - nova sezona (R)
16:30
RTL Vijesti
17:00
Big Brother magazin
18:00
Sve u šest
18:30
RTL Danas
19:10
RTL Vrijeme
19:15
Pet na pet
20:00
Tri, dva, jedan - kuhaj! - nova sezona
22:15
RTL Direkt
22:40
Big Brother
23:45
SERIJA Andrija i Anđelka KOMEDIJA
00:15
SERIJA Andrija i Anđelka KOMEDIJA
00:55
SERIJA CSI DRAMA, KRIMINALISTIČKI
01:50
SERIJA CSI DRAMA, KRIMINALISTIČKI
02:45
Astro show
03:45
RTL Danas (R)
05:20
RTL Danas (R)
06:35
B-Daman ANIMIRANI
06:55
Psići u ophodnji DJEČJI, ANIMIRANI
07:15
SERIJA Zauvijek susjedi KOMEDIJA, TELENOVELA
08:30
TV izlog
08:45
SERIJA Inspektor Rex AKCIJA, DRAMA, KRIMINALISTIČKI
09:45
TV izlog
10:00
IN magazin
10:50
SERIJA Crna ruža TELENOVELA
12:00
SERIJA Tuđi život SAPUNICA
13:30
Vijesti Nove TV
13:40
Celebrity MasterChef
14:45
SERIJA Zauvijek susjedi KOMEDIJA, TELENOVELA
16:00
SERIJA Kud puklo da puklo KOMEDIJA, DRAMA
17:00
Vijesti Nove TV
17:30
IN magazin
18:15
SERIJA Crna ruža TELENOVELA
19:15
Dnevnik Nove TV
20:15
SERIJA Tuđi život SAPUNICA
21:45
SERIJA Kud puklo da puklo KOMEDIJA, DRAMA
22:40
SERIJA Samo ti pričaj KOMEDIJA
23:20
Večernje vijesti
23:45
FILM Cake: Razlog za život
01:35
FILM Ledeni tornado SF
03:10
Astro savjetnik
04:10
Kraj programa
04:30
Dnevnik Nove TV
05:20
Nad lipom 35